Dla sportowców

Do osiągnięcia sukcesu w sporcie niezbędny jest trening fizyczny, techniczny oraz taktyczny. Jednak to nie wszystko. Wiadomo, że za znaczną część wyników odpowiada to, co rozgrywa się w głowie zawodnika. Z pomocą przychodzi trening mentalny, jako uzupełnienie pozostałych oraz forma nauki schematów działania umysłu, które mają pomóc w poprawie wyników sportowych.

Kluczowym elementem jest wiara w siebie i swoje możliwości oraz mentalność zwycięzcy. Ile razy miałeś wrażenie, że np. polscy piłkarze przegrali mecz jeszcze zanim wybiegli na boisko? Czy wiesz, że mistrzowie w swoich dyscyplinach wygrali zawody zanim się one tak naprawdę rozpoczęły?

Trening mentalny jest niezwykle ważny o czym świadczą chociażby sukces polskich siatkarzy – Mistrzostwo Świata w 2014 roku.

Trening mentalny pozwala przeciętnemu zawodnikowi wejść na poziom mistrzowski, czego dowodzą sukcesy Adama Małysza, Justyny Kowalczyk, Agnieszki Radwańskiej, Roberta Kubicy i wielu innych gwiazd sportu. Do osiągnięcia wybitnych wyników w sporcie niezbędne są następujące czynniki:


Oferujemy kompleksowy, dostosowany do konkretnych potrzeb trening mentalny dla zawodników sportów indywidualnych oraz drużynowych. Odkryj swój prawdziwy potencjał i wznieś się na mistrzowski poziom!