Jak Skutecznie kontrolować picie alkoholu

Jak to zrobić?

Jesteś na tej stronie ze znanych sobie powodów. Być może z ciekawości ale podejrzewam, że dlatego ponieważ naprawdę chcesz dowiedzieć się jak skutecznie kontrolować picie alkoholu. Jeszcze raz: “KONTROLOWAĆ”. Nie wiem czy już rozumiesz, czy dopiero zaczynasz to sobie uświadamiać ale pomyśl – kto jest zainteresowany tym aby coś w życiu kontrolować? Najczęściej, a w przypadku alkoholu – zawsze, osoby które tą kontrolę utraciły.

Jeśli czytasz dalej, to oznacza, że chcesz tą kontrolę nad piciem odzyskać, czyli że ją utraciłeś/utraciłaś. A to z kolei oznacza, że możesz mieć ochotę poznać takie metody, które:

  1. działają natychmiast
  2. nie wymagają siły woli
  3. nie niosą ze sobą uczucia straty
  4. są łatwe do zastosowania.

I być może stwierdzenie, że masz problem z alkoholem (bo nadal to czytasz), jest dla ciebie trudne do zaakceptowania; fakt jest faktem – gdybyś problemu nie miał, nie zainteresowałby cię ten link na facebooku (oczywiście dopuszczam, że czytasz z ciekawości a problemu z alkoholem nie masz, bo przecież mimo, że pijesz regularnie, być może niewielkie ilości nawet codziennie, to nie upijasz się jak jakiś menel i tak naprawdę, jakbyś nie chciał/a to byś nie pił/a).

Więc pomyśl! Niezależnie od tego na jakim etapie picia jesteś i jak sam przed sobą to tłumaczysz; jeśli dzisiaj nic z tym nie zrobisz, w jakim punkcie będziesz za rok? A za dwa? I nie wiem czy masz na tyle elastyczną wyobraźnię, żeby sobie uświadomić gdzie będziesz i jak będzie wyglądać twoje życie za lat pięć, jeśli teraz nic z tym nie zrobisz?

Nazywam się Rafał Foss i pewnie moje życie niczym szczególnym się nie wyróżniało; tak jak wielu z nas:

– smak alkoholu poznałem w wieku 14/15 lat;

– szkoła średnia to początki “przygody” z alkoholem – jakaś impreza, wyjście z kolegami, dyskoteka, sylwester itp.;

– studia… tam to się pije, jeśli studiowałeś, to wiesz co mam na myśli;

– pierwsze lata dorosłości – jeszcze większa regularność, częstotliwość i ilość.;

Dość powiedzieć, że doszedłem kilka lat temu do momentu, kiedy piłem niemal codziennie, po pracy jakies piwko, drink, w wekendy to już obowiązkowo.

No ale przecież problemu nie miałem, bo nie upijałem się do nieprzytomności, nie zawaliłem nic przez alkohol, nie leżałem ani razu zasikany w bramie. Więc jest w porządku, alkohol przecież jest dla ludzi, co w tym złego, ze go bardzo lubię…?

No właśnie! zadałem sobie pewnego dnia pytanie – po co? Czy naprawdę tak mi smakuje? Czy to tylko pretekst.

Pewnego dnia pomyślałem sobie, że może ograniczę troche to picie, może nie codziennie, może trochę mniej, może…

Gówno prawda!!!

Jakie mniej, jakie rzadziej. Skoro przewijają się przez moją głowę takie myśli, to znacz że coś jest na rzeczy.

I teraz najważniejsze! Jeśli oczywiście nadal tu jesteś (a i tak po przeczytaniu tego co mam do przekazania, większość przestanie czytać). Mam dla Ciebie dwie wiadomości. I nie bedę się bawił w pierdoły typu: “którą chcesz usłyszeć jako pierwszą?”, ponieważ obie są złe:

  1. Nie ma metody jak kontrolować picie alkoholu.
  2. znam metody jak przestać pić całkowicie i na zawsze.

I z tym możesz mieć największy problem. Z pogodzeniem się z tym, że dalsza chęć poznania moich metod wiąże się z całkowitym zaprzestaniem picia alkoholu, bo zdaje się że jest z tym jakiś problem. Bo czy w innym przypadku tytuł: “Jak Skutecznie Kontrolować Picie Alkoholu” W ogóle zwróciłby Twoją uwagę???

Czyli co? Juz nigdy??

Tak. I to już twoje zadanie. Zanim w ogóle zdecydujesz się poznać moje metody. Tym zadaniem jest poukładanie sobie w głowie i pogodzenie się z tym, że już nigdy nie wypijesz ani grama alkoholu. I to dlatego, że nie chcesz, bo stwierdziłeś/łaś, że nie!

Ale na pocieszenie dodam, że jest to

prostsze niż ci się wydaje

– Nie wymaga od ciebie siły woli, nie walczysz ze sobą każdego dnia,

– Nie zmieniasz swoich nawyków, możesz nadal spotykać się ze znajomymi którzy piją, prowadzić życie towarzyskie.

Nie piję w ogóle już od 4 lat i ani jednego dnia nie żałowałem decyzji, ani jednego dnia nie miałem ochoty na alkohol. Po tym co zrobiłem alkohol stał się dla mnie całkowicie obojętny!

To wszystko dzieki…. Hipnozie.

Tak! To hipnoza pozwoliła mi przestać pić, z czego dzisiaj jestem ogromnie dumny; i może pomóc Tobie.

Co chcę, żebyś zrobił?

Po prostu skontaktuj się ze mną i dowiedz się na jakich warunkach, możesz trwale i skutecznie zrezygnować z picia alkoholu dzieki hipnozie.

Ktoś już kiedyś wynalazł koło, nie musisz tego robić ponownie. Tak jak ja, opracowałem metodę uwolnienia od picia alkoholu i nie musisz już dłużej szukać. Znalazłeś!

Oto co dokładnie zrobiłem:

Wykorzystując bardzo zaawansowaną wiedzę hipnozy według szkół rosyjskiej i amerykańskiej stworzyłem unikatowy program terapeutyczny polegający na indywidualnych sesjach jeden na jeden. Żadnych grupowych spotkań, żadnego uzewnętrzniania się przed obcymi ludźmi. Tylko ja, ty i … HIPNOZA. Terapia wymaga 6 sesji.

W międzyczasie otworzyłem gabinet hipnoterapii, w którym z powodzeniem pomagam ludziom stosując hipnozę. Opinie klientów przeczytasz tutaj

To jest moment Twojej decyzji.
Masz dwie drogi. Albo:
1. Odpuścisz i nic z tym nie zrobisz. I nic się nie zmieni. Tylko pamiętaj! Za parę lat może być za późno…
albo:
2. Skorzystasz z mojej propozycji. i skontaktujesz się ze mną telefonicznie lub mailowo:

rafal.foss@sempergo.pl

tel.: 662 237 772

Opinie z serwisu google: kliknij tutaj

Dlaczego warto zaufać Rafałowi?

– kilka tysięcy indywidualnych sesji terapeutycznych w prywatnym gabinecie hipnoterapii.
– setki godzin na salach szkoleniowych gdzie doskonalił swoje umiejętności, aby dać teraz Tobie to co najlepsze
– setki przeszkolonych osób na autorskich kursach hipnozy i warsztatach autohipnozy
– ekspert audycji Radia Gdańsk

 
 
Korzystanie ze strony oznacza akceptację Regulaminu, Polityki Prywatności oraz Regulaminu Sklepu Internetowego Sempergo Rafał Foss