Kurs hipnozy i hipnoterapii

 

Jeśli jesteś już zmęczony ciągłym szukaniem „Zaginionego Graala Rozwoju” i wreszcie chciałbyś dołączyć do 1% ludzi z najlepszymi wynikami, to mam bardzo dobre wieści…

„Czy Chcesz Dowiedzieć Się Jak Wreszcie Zagonić Swój Umysł Do Roboty I Uczynić Z Niego Swojego Sługę?”

Poznasz te same techniki i sposoby, jakie są przekazywane najlepszym biznesmenom, sprzedawcom i sportowcom.

NAJLEPSZA CZĘŚĆ: wyjdziesz ze szkolenia nie z toną nowych materiałów do wdrożenia, tylko z własnym PODKRĘCONYM NA MAKSA UMYSŁEM! A to wszystko dzięki praktycznej wiedzy z mojego gabinetu

 

Drogi Przyjacielu,

Jeśli od dłuższego czasu starasz się znaleźć sposób, aby w EKSPRESOWYM tempie osiągnąć swoje sukcesy…

…i jesteś wkurzony, że WIĘKSZOŚĆ metod nie działa jak należy, to ujawnię przed Tobą te same metody, które znają między innymi mistrzowie świata w siatkówce!

Zobaczysz zza kurtyny jak zmieniać przekonania, z blokujących i hamujących na inspirujące i wzmacniające…

…Nauczysz się dobierać te emocje, których chcesz

…i aktywować je w dowolnej CHWILI!

 

Wszystkiego doświadczysz na własnej skórze… i poczujesz przyjemne mrowienie w głowie

POKAŻĘ Ci BRUTALNĄ PRAWDĘ i wyjawię wszystkie kłamstwa, które są często powielane przez ludzi nie mających rzeczywistego „doświadczenia w polu”.

Wielu ludzi wciąż uważa, że aby osiągać sukcesy, potrzeba pieniędzy, znajomości i szczęścia. Ale ja Tobie powiem co innego. Powiem Ci…

 

„Moc Jest W Tobie Silna… Młody Padawanie!”

Prawda jest taka, że nie potrzebujesz:

– ani pieniędzy

– ani znajomości

– ani tym bardziej trudno definiowalnego „szczęścia”.

Ponieważ wszystko, czego potrzebujesz, już masz! Jedyne, co należy z tym zrobić, to aktywować i nauczyć z tego korzystać.

Ale co to konkretnie jest? – zapytasz…

Masz w sobie wielką moc do zmian. Potrafisz o wiele więcej niż do tej pory sądziłeś. Jesteś pełen możliwości.

 

Jest jedna rzecz, którą musisz w sobie zmienić natychmiast

Widzisz, wielu ludzi, chociaż posiada wielką moc, to szuka jej gdzie indziej. Jeździ na szkolenia, kupuje cenną wiedzę, umawia się na coachingi i próbuje ciągle nowych metod. Lecz zapomina o najważniejszej rzeczy, o jakiej można zapomnieć, walcząc o marzenia.

Tą rzeczą jest…

SZUKANIE WEWNĄTRZ, zamiast na zewnątrz.

To jest tajemny sposób prawdziwych mistrzów. Każdy, kto zaczął szukać w sobie, zyskał na tym.

To dlatego:

 • – Steve Jobs stworzył i z sukcesami prowadził firmę Apple (wartą ponad 200 mld $). Swoimi produktami i stylem działania przyćmiła wszystkie inne firmy technologiczne. A sam Steve swoją prezencją i niepowtarzalnym wdziękiem przyćmił samego Billa Gatesa!
 • – Michael Phelps został 18 razy mistrzem olimpijskim i 26 razy mistrzem świata w pływaniu, na różnych dystansach i różnymi stylami. Pomimo tego, cały czas pływa i czerpie z tego frajdy. A nie skończył jeszcze nawet 29 lat…
 • – Anthony Robbins przebojem wbił się na szczyt świata rozwoju osobistego i zainspirował ponad 50 milionów ludzi ze stu krajów. Sam zaczął od siebie i dlatego skutecznie rozpoczął zmiany u innych.
 • – Nasi siatkarze zdobyli mistrzostwo świata kilka lat temu. Wytrzymywali presję w praktycznie każdej możliwej chwili. To pozwoliło im pokonać wszystkich najgroźniejszych przeciwników i sięgnąć po upragnione złoto.
 • – I to właśnie dlatego ja, Rafał Foss, realizuję się jako hipnoterapeuta i pomagam obudzić w ludziach ich wewnętrzny potencjał, który jest ogromny. Niektórzy nazywają mnie HipnoDealerem, a sami siebie HipnoĆpunami… Oczywiście, mówią tak pół żartem… (pssst! Ale pół serio…)

 

No dobrze, wiemy już, że wewnątrz mamy wszystkie odpowiedzi i wszystkie potrzebne zasoby. Kolejne pytanie brzmi:

 

Jak obudzić i aktywować nasz wewnętrzny potencjał?

Głęboko wierzę i o tym również wspomnę na szkoleniu, że każdy z nas ma swoją subiektywną rzeczywistość. Są ludzie odnajdujący szczęście w medytacji, albo odwrotnie – w krzyczeniu „Jesteś zwycięzcą! Łaaa!”.

No cóż… kto im zabroni?

Proponuję Tobie co innego. Tajny składnik przepisu na najlepsze ciasto. Machnięcie pędzlem artysty. Twoją własną siłę i moc.

Proponuję…  hipnozę, hipnoterapię. Dziedziny dzięki którym wpłyniesz na swoje życie i innych ludzi

Być może już o tym słyszałeś. Rynek robi się coraz ciaśniejszy. Coraz trudniej o osoby godne zaufania.

Dlatego zanim mi definitywnie zaufasz… przeczytaj co o mnie mówią inni (pisownia oryginalna):

 

“Rafał, bardzo dziękuję za wspaniale szkolenie w cieplej, życzliwej i pełnej szacunku atmosferze. Dopracowaliście wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Jestem pod ogromnym wrażeniem nastroju, jaki stworzyliście i jaki całej – fantastycznej zresztą – grupie do końca towarzyszył. Pozdrawiam Was serdecznie i do miłego zobaczenia!”

Krysia

“ Mnie nie pozostaje nic innego jak gorąco podziękować za to szkolenie. Nauczyłam się bardzo dużo. Rafał potrafisz przekazać wiedzę. Wykazałeś się ogromnym profesjonalizmem. Masa praktycznych wiadomości. Zrobiłeś kawał dobrej roboty!! Jeszcze raz dziękuję za świetne szkolenie i zapał zarówno prowadzącego szkolenie jak i jego uczestników. Teraz do pracy!!”

Kasia

“Rafał, kiedy namówiłeś mnie na udział w warsztacie, miałem w sobie ogromną ciekawość. Miałem też pewne wyobrażenia odnośnie tego, co może się na takim warsztacie wydarzyć. Po tych dwóch intensywnych i pełnych doświadczania nowości oraz odkrywania kart z zupełnie nowej talii dniach, wiem jedno. Warto czasem po prostu podążać, niekoniecznie nastawiając się na konkretne „coś”. Dziękuję, że mogłem być częścią pierwszej odsłony tak wartościowego przedsięwzięcia. Dziękuję za spotkanie, za nowe możliwości i mam nadzieję, że szybko ponownie zobaczymy się w tym zacnym gronie, miłośników wygodnych foteli… Pozdrawiam wszystkich, szacun za ogrom genialnej energii, do zobaczenia.”

Kacper

“Dziękuję za to, że dzięki Wam mogłem doświadczyć czegoś dla mnie zupełnie nowego i tak bardzo zaskakującego. Podróż w czasie wywołała we mnie ogromne emocje, nie spodziewałem się tego … No i chapeau bas za organizację tego wydarzenia – dla mnie było po prostu perfekcyjne, pomyśleliście o najmniejszych szczegółach.”

Adam

“Myślę, że nie napiszę nic odkrywczego biorąc pd uwagę posty moich poprzedników, jednak nie mogę się powstrzymać żeby nie podziękować Ci Rafał za podróż w nieznane którą mnie zabrałeś, za emocje jakich doświadczyłam – czasami zaskakujące i solidną dawkę wiedzy. Stworzyliście wspaniałą atmosferę. Cieszę się również z tego, że mogłam poznać nowych fantastycznych ludzi, ciekawych siebie. Jestem przekonana, że niejednokrotnie się jeszcze spotkam.”

Maria

“Dziękuje Rafał! Za wczoraj, za dziś i za to co przede mną… Dziękuję, ze pomogłeś odkryć TO, co było gdzieś ukryte, bedac jednocześnie tak ważnym. Przeżyłam niesamowita przygodę i podroż przez zakamarki samej siebie i swego umysłu, poznając jeszcze lepiej swoje JA. Teraz nic już nie będzie takie same… Ogrom pozytywnej energii, moc wiedzy i technik. Fantastyczni ludzie i klimat spotkania… Po prostu BAJKA!!! Wszystko dopięte na ostatni guzik, dopracowany najmniejszy szczegół. Oleńko- ukłony w Twoja stronę!!! I ta cudowna niespodzianka na zakończenie – nowe „życie” w doniczce które mamy pielęgnować, mój symbol i talizman…. Rafał- jesteś moim MISTRZEM! Po wsze czasy! DZIĘKUJĘ…”

Ewa

“Super hiper fajne szkolenie z dużą dawką praktycznej i praktycznej wiedzy 🙂 nauczyłam się bez tabletek usuwać migrenę czy niestrawność żołądka. Teraz samodzielnie motywuje się do porannych ćwiczeń i nauki angielskiego. Czad”

Emila

“Na kurs trafiłam po tym jak sama skorzystałam z hipnoterapii. Postawiła mnie na nogi całkowicie, po tym jak przeszłam załamanie nerwowe i straciłam chęci do życia. Całkowicie rozumiem ludzi, którzy nie do końca wierzą w hipnoterapię,też podchodziłam do tego sceptycznie,ale moja ciekawość i chęć zmiany swojego dotychczasowego życia były silniejsze.Teraz już wiem,że wiedza jaką zdobyłam na tym kursie przesterowała moją głowę na całkiem inne myślenie. Moje życie odwróciło się o 180 stopni,moje problemy prysły jak bańka mydlana,tak po prostu. Stwierdziłam, że jeśli mi pomogło, to dlaczego nie pomagać innym ludziom, równie potrzebującym. Warto dowiedzieć się gdzie tak naprawdę leży źródło naszych problemów,lęków i innych dolegliwości. Niesamowite dla mnie jest,jak wiele zależy od nas samych i naszych myśli. Dziś wiem, że to była najlepsza decyzja w moim życiu. Zamierzam wykorzystać tą wiedzę i szerzyć ją dalej, pomagając ludziom. Marek,Rafał dziękuję Wam za wszystko”

Edyta

“Szkolenie pozytywnie zaskakujące.Atmosfera swobodna i miła. Ćwiczenia super. Polecam.”

Monika

“Wspaniały fachowiec i człowiek. Najwyższa jakość w dobrej cenie. Duża wiedza i umiejętności, nieopisana pomoc dla wielu ludzi. Do tego wspaniały nauczyciel 🙂 Polecam wszystkim skorzystać z usług Rafała, zarówno jako klient szukający pomocy w życiu prywatnym jak i jako człowiek szukający wiedzy. Można się od niego bardzo wiele nauczyć, a potem wspaniale wykorzystać zdobyte umiejętności do pomagania sobie i innym :)”

Beata

“Witam jestem już po 50 i dopiero teraz stawiam kroki w rozwoju osobistym. Na szkolenie trafiłam po bardzo dobrych opiniach znajomych. Tak bardzo mi się podobały ćwiczenia że na następną edycję zabrałam męża a na kolejną córki. Jednym słowem czad! Rafał dziękuję za profesjonalizm i poczucie humoru za ogromną dawkę przydatnej wiedzy .... jesteś prawdziwym Mistrzem!!! Serdecznie dziękujemy za cudownie spędzony czas!!!”

Elżbieta

“Quote text here”

Quote author

Widzisz? Ludzie są raczej zadowoleni. I to pomimo tego, że na szkoleniach każę im robić dziwne rzeczy. Na przykład, niedawno pisali mi na kartce: „Jestem mistrzem wykonywania poleceń”.

Moim celem jest, aby zobaczyć to zadowolenie w oczach nowych ludzi. Wielu nowych ludzi.

Dlatego organizuję ten kurs. KURS HIPNOZY I HIPNOTERAPII.

W ciągu tych wszystkich dni wydarzy się w Twoim umyśle więcej niż przez wszystkie szkolenia, na których byłeś. To wyjątkowy kurs. Kurs na którym zdobędziesz praktyczną wiedzę na temat terapeutycznego zastosowania hipnozy, dzięki której będziesz mógł pomóc sobie i innym w takich obszarach jak:

 • – wszelkiego rodzaju uzależnienia (papierosy, alkohol, narkotyki, internet, hazard i inne)
 • – zaburzenia odżywiania (bulimia, anoreksja)
 • – ciężkie przeżycia  osobiste
 • – nadwaga
 • – kompulsje
 • – stany depresyjne
 • – traumy
 • – wspomaganie procesów zdrowotnych
 • – negatywne emocje
 • – fobie i lęki
 • – usuwanie nie pożądanych wspomnień z przeszłości
 • – kreowanie własnej przyszłości
 • – wyzwalanie pożądanych stanów emocjonalnych i zasobów
 • – i wiele innych
Czego dowiesz się jeszcze?

 

 • – Zobaczysz na własne oczy, jak przygotowują się do zawodów najlepsi sportowcy. Dowiesz się, co konkretnie robią i myślą, zanim wystartują
 • – Bardzo się zdziwisz, jak proste jest kształtowanie własnej rzeczywistości. Poczujesz zmiany w ciele i umyśle, które będą początkiem nowej drogi.
 • – A najważniejsze jest to, że zrobisz coś, czego nie robiłeś nigdy wcześniej. I doświadczysz takiej mocy, o jakiej być może tylko marzyłeś.
Ponadto:

 

 • – podstawy hipnozy oraz hipnoza zaawansowana
 • – testy podatności
 • – kilkanaście metod wprowadzania w trans
 • – szybkie i błyskawiczne (zajmujące kilka sekund) metody indukowania transu
 • – lingwistyczne wprowadzanie w trans
 • – Model Miltona
 • – komunikacja wielopoziomowa
 • – błyskawiczne usuwanie fobii
 • – praca z linią czasu
 • – time distorsion
 • – praca z częściami
 • – hipnoterapia z dziećmi
 • – elementy hipnozy scenicznej
 • – autohipnoza
 • – kotwice transu hipnotycznego
 • – hipnoza konwersacyjna
 • – jak wprowadzić kogoś w trans na otwartych oczach
 • – nawiążesz kontakt z podświadomością klienta oraz własną
 • – poznasz sposoby wywoływania sygnałów ideomotorycznych
 • – nauczysz się wykonywać regresję wiekową oraz wcieleniową
 • – korzystanie z pomocy przewodników duchowych
 • – i wiele innych

 

To nie wszystko. Atrakcji tego dnia będzie o wiele więcej…

 

A teraz najlepsza część:

„Nie Ma Szans, abyś Popełnił Błąd”

 

Moje obietnice są śmiałe, bo klienci mają spore efekty. Jednak wiem co sobie możesz myśleć.

A co jeśli to dla mnie nie zadziała? A co jeśli nie dam sobie rady? A co jeśli jestem odporny na zmiany? Jeśli się nie nadaję?

Wiesz co? Dla mnie to nie problem…ale dla Ciebie może już być. Dlatego daję Ci gwarancję działania, na moje ryzyko.

Jeżeli uznasz, po drugim dniu pierwszego zjazdu, że szkolenie nie spełnia Twoich oczekiwań – zwrócę Ci 100% pieniędzy. Bez żadnych pytań. Nie będziesz musiał się z niczego tłumaczyć.

Nic z tych rzeczy. Wystarczy że podejdziesz do mnie a ja od razu zwrócę Ci 100% pieniędzy. Bez żadnych pytań czy żalu.

Dlatego nie ma opcji, abyś popełnił błąd.

 

Przez większość elementów przejdziesz pod moim czujnym okiem…

Na szkoleniu masz się przede wszystkim dobrze czuć i dać się zarazić miłością do hipnozy i hipnoterapii. Do pomagania innym ludziom jeszcze skuteczniej niż teraz. Całą resztę robię ja. To znaczy, że bardzo wiele zmieni się tylko dlatego, że mnie przez chwilę posłuchasz i się zaangażujesz. Możesz mi teraz nie wierzyć, ale opinie moich klientów mówią same za siebie.

 

No dobrze, a ile wynosi inwestycja?

 

Hmm… zastanówmy się.

 

Ile mógłbym żądać pieniędzy za taką wiedzę?

 

12 dni kursu, które są esencją mojego kilkuletniego doświadczenia, pracy terapeutycznej z grubo ponad tysiącem klientów! Zdobywa wiedzę bezcenną i zawód, który gwarantuje zarobki uchodzące w naszym kraju za baaaardzo przyzwoite.

 

Zatem: szybko, skutecznie i przyjemnie… (Powtórzę: przyjemnie…)

 

Okoliczności usprawiedliwiają wzięcie bardzo konkretnej kwoty pieniędzy.

 

Przygotowałem dla Ciebie bardzo atrakcyjną cenę.

 

Dlatego zapraszam Ciebie, Twoją rodzinę, sąsiadów, przyjaciół i wrogów.

 

Bo cena na to jedyne w swoim rodzaju szkolenie wynosi…

 

6570 złotych!

 

I to moja ostateczna propozycja. W następnych edycjach szkolenie będzie droższe (bo i wiedza jest tego warta).

 

Piłeczka jest teraz po Twojej stronie. Możesz wrócić do siebie, jak gdyby nigdy nic, westchnąć, odpocząć i robić to co zwykle robisz.

 

A możesz też zrobić coś w końcu dla siebie. Marzenia nie będą czekać wiecznie.

 

Jeśli jesteś człowiekiem, który potrafi podejmować dobre decyzje, to czym prędzej kliknij poniżej i zarezerwuj swoje miejsce!

REZERWACJA Kliknij

 

 

Będziemy na Ciebie czekać.

Terminy zjazdów Gdynia:

11-13 maja 2018 – I Zjazd
25-27 maja 2018 – II Zjazd
8-10 czerwca 2018 – III Zjazd

22-24 czerwca – IV Zjazd

Niech Moc Będzie Z Tobą!

 

Rafał Foss

 

 

 

 

HipnoCoach

Hipnoterapeuta

 

 

P.S. Pamiętaj, że chroni Ciebie gwarancja. To ja będę dbał o Twoje zadowolenie, a nie odwrotnie.