O Mnie

Rafał Foss. Certyfikowany Hipnoterapeuta, członek międzynarodowej organizacji zrzeszającej najlepszych terapeutów: Complementary Therapist Accredited Association; oraz National Guild of Hypnotists.  Absolwent amerykańskich, rosyjskich, brytyjskich i polskich szkół hipnozy. Certyfikowany przez American School of Hypnosis Hipnoterapeuta Kliniczny. Trener Hipnozy i Hipnoterapii. Gabinet funkcjonuje od 2014 roku. Wszystko to sprawia, że Ty i Twoja głowa trafiają w profesjonalne ręce.

Hipnoza to moja pasja, to moje życie, hipnoza to ja. A twoja zmiana, której doświadczasz a trakcie sesji hipnoterapii to najcenniejszy dar. Celem mojego życia, pracy; swego rodzaju misja, takie wewnętrzne “dlaczego”, czy, jak mówi wielu, wewnętrzny motyw sprowadza się do stwierdzenia:

“Aby świat stawał się lepszym miejscem”

Świat wokół nas, a tym samym Twój świat, w którym Ty jesteś najważniejszy/a. I tak też poczujesz się u mnie w gabinecie. Na sesjach hipnoterapii zapewniam pełne bezpieczeństwo i dyskrecję. Poszanowanie Twojej przeszłości, przekonań, wartości. Dokładnie opowiadam, czego doświadczysz, jakiej techniki użyję. O wszystkim decydujesz i wyrażasz zgodę. Twój problem to dla mnie zadanie do rozwiązania.

Zapoznaj się ze szczegółami oferty (kliknij) i/lub napisz do mnie lub zadzwoń (kontakt).

A poniżej certyfikaty potwierdzające moje uprawnienia (kliknij zdjęcie aby powiększyć)