Opinie

 Opinie pochodzą w portalu trojmiasto.pl

 

Znalazłam swoją drogę życiową

“Rafał bardzo dziękuję Tobie za wspaniałą sesję która odmieniła moje życie. Już więcej nie zmagam się ze sobą i światem, nie biczuję się, nie zamartwiam, nie płaczę, już więcej nie chce odebrać sobie życia. Od tam tego momentu podążam swoją ścieżką którą mi pokazałeś uzbrojona skutecznymi narzędziami. W zgodzie ze sobą w harmonii i równowadze buduje swój wewnętrzny świat. Dziękuję za cudowną atmosferę, życzliwość oraz poczucie humoru które dały mi wiarę że dam radę wyjść ze swojego gówna 😉 a wiedza i podejście fachowe mnie w tym wszystkim utwierdzały. Nie ma takich słów aby opisać wdzięczność za skrzyżowanie naszych dróg bo gdy nie TY Mistrzu to by mnie dzisiaj nie było a tak żyję na nowo i cieszę się sobą. Dziękuję za nowe lepsze życie !!!!”

Boginia

 

Przygód kilka wróbla ćwirka…

“Szczęśliwie nieszczęśliwa trafiłam z jednym konkretnym problemem (długoletnia toksyczna relacja damsko-męska). Rafał rozwiązał ten problem i pozostałe, o którch istocie nie byłam świadoma.. Czy teraz “mogę wszystko”? Zdecydowanie tak! A w słabszych momentach wchodzę w trans i znów jest chill :p Boję się, że pewnego pięknego poranka, moja podświadomość zapragnie sobie np.lamparta. Rafał, wówczas Ty go będziesz wyprowadzał!”

Ania

 

Wolny od papierosów!

“To było moje pierwsze doświadczenie z hipnozą i od razu taki efekt. Nie palę już drugi miesiąc i od pierwszego dnia po sesjach (wystarczyły tylko da spotkania z Rafałem) czulem totalną obojętność do fajek. Rewelacja!”

Darek

 

Siła umysłu

“Chciałam się podzielić opinia ze szkolenia Siła Umysłu. Szkolenie było jednodniowe ale jak zaczęliśmy o 10 rano to skończyło się grubo po 21 i wszyscy byli zawiedzeni ze trzeba już iść do domu. Olbrzymia wiedza Rafała. Nauczył nas jak kontrolować swój umysł nawyki zachowania. Mnóstwo technik pracy z umyslem. Wiele ćwiczeń a Prz tym mnóstwo śmiechu i zabawy. Polecam!!!”

Renata

 

Terapia – hipnoza

“Miesiąc temu miałam dwie sesje u Rafała. Był to dla mnie bardzo trudny czas, bo straciłam energię życiową do działania, swoją wewnętrzną siłę. Myślałam, że jestem chora, przepracowana, a ja po prostu byłam przytłoczona wpojonymi lękami z przeszłości. Dwie sesje spowodowały, że ruszyłam z miejsca, zakończyłam duży projekt zawodowy, określiłam dokładnie swój cel. Nie pozwolę się zbić z tropu i uleć wpływom innym. Polecam każde spotkania z Rafałem. Te indywidualne, które rozwiązują prywatne problemy, jak również warsztatowe. Rafał jest super !”

Agata

 

Terapia hipnozą

“Rafała spotkałam w takim momencie życia gdy potrzebowałam zmiany a nie bardzo wiedziałam jak to zrobić. Dzięki hipnozie i specjalistycznej pomocy Rafała jestem teraz osobą spełniającą swoje cele, nieuginającą się pod wpływem innych . Jednym słowem terapia 100% skuteczna.”

Irena

 

“Fantastyczna terapia. Pouczające szkolenia. Wspaniałe doświadczenie. Rafał Jogin jest profesjonalistą w tym co robi. Jest to człowiek z ogromną wiedzą i z niesamowitymi umiejętnościami. Polecam wszystkim bez wyjątku.”

Małgorzata Brzoza

 

Jesteś lekiem na całe zło…

“Byłam starszym łasuchem…BYŁAM!!!!! Bolała mnie noga (choć z medycznego punktu widzenia nie powinna)….BOLAŁA!!!! Jeszcze kilka spotkań z Rafałem a o wszystkich moich problemach będę mówiła w czasie przeszłym; albo lepiej nie będę o nich wspominać, bo po co.”

Ilona

 

“Jeśli chcesz zmienić swoje nastawienie do samego siebie, szerzej spojrzeć na to co za Tobą i radośnie żyć to dobrze trafiłeś. Rafał rozszerzy Twoje wewnętrzne JA”

Helena

 

Najlepszy!

“Niejednokrotnie spotykałam się z Rafałem i z całą pewnością mogę stwierdzić że to co robi, to kawał dobrej roboty. Pomocny, sympatyczny, z ogromnym poczuciem humoru, ale nade wszystko- skuteczny w tym, czym się zajmuje. Wszelkie terapie które prowadził – zawsze były zwieńczone sukcesem… Przypadek? Nie sądzę . Z całego serca polecam każdemu, kto potrzebuje jakiejkolwiek pomocy i małego “pogrzebania” w głowie i podświadomości.”

Ewa

 

Super!

“Zawsze mam efekty z hipnozy u Rafała.”

Joanna

 

Najlepszy w swojej branży hipnoterapeuta

“Skuteczny, miły, cierpliwy, pomocny, ciepły, potrafiący pomóc”

Michał