Hipnoza konwersacyjna

Jak Możesz Przekonać Każdego Do Swoich Pomysłów

Nawet Jeżeli Wmawiali Ci, Że Nie Masz Zdolności Perswazyjnych

 

Zanim przejdziesz dalej o dowiesz się o nowych, fantastycznych możliwościach Twojego umysłu, mam propozycję. Wyobraź sobie że znajdujesz się w najbliższej przyszłości tuż po szkoleniu. I teraz kiedy masz już to wyobrażenie i czytasz ten teks to zobacz co najbardziej odmieniło się w Twoim życiu po tym szkoleniu. Co sprawia, że teraz czujesz się o wiele lepiej, czy może narastanie przekonania, że warto było aktywnie uczestniczyć w zajęciach, ponieważ teraz widzisz ich efekty? Czy może samo obserwowanie działania tych technik i doświadczanie tego uczucia jakie jest w stanie dać ci twój własny sukces, sprawia że czujesz się o wiele lepiej i akceptujesz to że w procesie uczenia pojawiają się różne przeszkody, bo wiesz, że tak naprawdę to co kiedyś mogło wydawać ci sie przeszkodą, teraz jest kolejnym etapem w twojej drodze do sukcesu…

Wiesz o tym, że umiejętnie dobrane słowa mają ogromną moc? Poznaj, takie, których nie znałeś wcześniej, takie które niepostrzeżenie rzucają urok na Twojego rozmówcę, sączą się do serca i umysłu na stale znajdując miejsce w ludzkiej pamięci.

Czy zdarzyło Ci się słuchając kogoś stracić poczucie czasu? Czy słowa, sposób mówienia tak Cię wciągnął, że w danym momencie nic więcej się dla Ciebie nie liczyło.

Jeżeli chcesz zostać skutecznym sprzedawcą, negocjatorem, mówcą; jeśli chcesz aby ludzie słuchali Cię z zapartym tchem i szeroko otwartymi oczami, nie mogąc się doczekać kolejnych słów – to szkolenie jest dla Ciebie

Poznasz klasyczne oraz nowoczesne metody perswazji. Otrzymasz wiedzę i narzędzia, których będziesz potrzebował, by stać się bardziej przekonującym we wszystkim co robisz.

Wyobraź sobie, że ludzie z uśmiechem na ustach kupują Twoje pomysły lub produkty. Zobacz oczami wyobraźni sytuację, w której nowo poznana osoba obdarza Cię pełnym zaufaniem. Pomyśl jak wiele mógłbyś osiągnąć, gdybyś był w stanie wywoływać zmiany w zachowaniu i myśleniu innych ludzi. To nie magia, ale umiejętne wykorzystanie pewnych zabiegów językowych, które staną się Twoją silną bronią, pomocną w osiąganiu zamierzonych celów. To jest właśnie hipnoza konwersacyjna. Działa na jawie, w bezpośrednich, codziennych kontaktach.

Szkolenie z hipnozy konwersacyjnej nauczy Cię efektywnego używania hipnotycznych wzorców językowych i wyjaśni dokładnie co jest motorem ludzkiego zachowania i myślenia oraz co zrobić aby je zmienić. Dostarczy Ci rozwiązań, które będziesz mógł zastosować w codziennych sytuacjach i stanie się bezcennym źródłem pomysłów na przyszłość. A ponadto:

– poznasz zasady podświadomej komunikacji niewerbalnej; jak zyskać sympatię rozmówcy nie wypowiadając jednego słowa,

– przekonasz się, w jaki sposób ludzie podejmują decyzje i jak dowiedzieć się o tym z odpowiednim wyprzedzeniem,

– zapoznasz się ze strategiami perswazji,

– zdasz sobie sprawę, jak bardzo mogą przysłużyć Ci się gesty i jak wiele można przekazać tylko za pomocą dłoni,

– poznasz i przećwiczysz narzędzie lingwistyki jakim jest Model Miltona,

– zdobędziesz umiejętność zmiany mylenia rozmówcy za pomocą historii i metafor

– nauczysz się otwierać pętle w umysłach rozmówców,

– i wiele innych.

Po szkoleniu będziesz posiadał umiejętność zamiany “nie” rozmówcy w jego “tak”. To nie tylko szkolenie dla ludzi biznesu – zmieni ono sposób w jaki porozumiewasz się ze współpracownikami bądź klientami, ale również rodziną i przyjaciółmi. To kopalnia pomysłów i rewolucyjnych technik, które pomogą Ci otworzyć drzwi umysłu rozmówcy i zyskać jego przychylność.

Narzędzia i strategie, których nauczysz się na szkoleniu będą przekazywane w taki sposób, że świadomie zdobywana wiedza i nieświadomie nabywane przez Ciebie umiejętności będą się harmonijnie rozwijać od pierwszych minut.

Czy już zaczynasz zauważać jak łatwo możesz zmienić kierunek rozmowy tak, aby osiągnąć wspólne (Twoje i rozmówcy) cele?

 

To tylko część tego co cię czeka. Zarezerwuj swój bilet już teraz.

Godziny zajęć
Sobota – 9.47 – 18.00
Niedziela  – 10.00 – 17.10

W cenie szkolenia: pyszny, zdrowy catering (owoce świeże i suszone, woda, kawa, herbata)
Cena nie zawiera obiadów i noclegów

Prowadzący:
Rafał Foss
Hipnoterapeuta, HipnoCoach,
Master Practitioner of NLP,
Master Practitioner of Time Line Therapy
www.sempergo.pl

Najbliższe edycje:

25-26 listopada 2017 – Gdynia – Bilety: Kliknij i rezerwuj