Szkoła Hipnozy i Hipnoterapii

 

<>

Wygląda na to, że ta wiedza dotąd zarezerwowana dla nielicznych, może być Twoja!

3 miesiące, 6 zjazdów, niemal 100 godzin zajęć!

(w wersji online – 14 spotkań na żywo – platforma ZOOM)

Zastanawiałeś się kiedyś jakby to było móc zmienić swoją przeszłość, teraźniejszość a nawet przyszłość? A następnie pomóc w tym samym innym ludziom?
Poznaj tajniki hipnozy. Najbardziej zaawansowane metody zmiany “programów” podświadomości. Opanuj wiedzę, do tej pory pilnie strzeżoną zarezerwowaną tylko dla nielicznych. Być może nawet nie jesteś w stanie sobie wyobrazić, czego możesz dokonać ze swoim umysłem, lub pomagając innym.

Jeśli chcesz, możesz rozpocząć nową ścieżkę zawodową. Zostań wykwalifikowanym, profesjonalnym, certyfikowanym hipnoterapeutą!

Od Ciebie zależy, czy zostaniesz geniuszem w dziedzinie umysłu!

Zgodnie z opiniami dotychczasowych absolwentów to niesamowity kurs. Kurs na którym zdobędziesz praktyczną wiedzę na temat terapeutycznego zastosowania hipnozy, dzięki której będziesz mógł pomóc sobie i innym w takich obszarach jak:
– wszelkiego rodzaju uzależnienia (papierosy, alkohol, narkotyki, internet, hazard i inne)
– zaburzenia odżywiania (bulimia, anoreksja)
– nadwaga
– kompulsje
– stany depresyjne
– traumy
– wspomaganie procesów zdrowotnych
– negatywne emocje
– fobie i lęki
– usuwanie niepożądanych wspomnień z przeszłości
– kreowanie własnej przyszłości
– wyzwalanie pożądanych stanów emocjonalnych i zasobów
– i wiele innych

A to wszystko w trakcie intensywnego niemal 100-godzinnego kursu, prowadzonego przez praktyka, hipnoterapeutę, mającego 10-letnie doświadczenie i pomoc tysiącom osób.

Oto czego się dowiesz i nauczysz

– podstawy hipnozy,
– testy podatności,
– kilkanaście metod wprowadzania w trans,
– szybkie i błyskawiczne (zajmujące kilka sekund) metody indukowania transu,
– lingwistyczne wprowadzanie w trans,
– Model Miltona,
– komunikacja wielopoziomowa,
– praca z linią czasu,
– time distorsion czyli spowolnienie lub przyspieszenie subiektywnego odczuwania czasu,
– praca z częściami,
– hipnoterapia z dziećmi,
– elementy hipnozy scenicznej,
– autohipnoza,
– kotwice transu hipnotycznego,
– hipnoza konwersacyjna (indukowanie transu i przekazywanie sugestii w trakcie zwykłej rozmowy),
– nawiążesz kontakt z podświadomością klienta oraz własną,
– poznasz sposoby wywoływania sygnałów ideomotorycznych,
– nauczysz się wykonywać regresję wiekową oraz poznasz prawdę na temat regresji wcieleniowej i pokoleniowej,
– i wiele innych.

A ponadto w program kursu wchodzi również zastosowanie metod NLP w hipnoterapii (terapia fobii, praca z przekonaniami itp).

Otrzymasz dokładne skrypty i wytyczne jak przeprowadzać rozmowę wstępną, jak ma wyglądać sesja terapeutyczna. Otrzymasz mnóstwo narzędzi do pracy nad sobą i pomocy innym.

Wielokrotnie zostaniesz wprowadzony w trans hipnotyczny, wszystkich metod doświadczysz na sobie. Poznasz metody i techniki o wysokim stopniu zaawansowania. Wszystko czego uczę zostało przeze mnie sprawdzone podczas terapii w gabinecie z osobami, którym skutecznie pomogłem rozwiązać ich problemy.

 
 
 

Przeczytaj opinie innych uczestników:

“Rafał, bardzo dziękuję za wspaniale szkolenie w cieplej, życzliwej i pełnej szacunku atmosferze. Dopracowaliście wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Jestem pod ogromnym wrażeniem nastroju, jaki stworzyliście i jaki całej – fantastycznej zresztą – grupie do końca towarzyszył. Pozdrawiam Was serdecznie i do miłego zobaczenia!”

Krysia

“ Mnie nie pozostaje nic innego jak gorąco podziękować za to szkolenie. Nauczyłam się bardzo dużo. Rafał potrafisz przekazać wiedzę. Wykazałeś się ogromnym profesjonalizmem. Masa praktycznych wiadomości. Zrobiłeś kawał dobrej roboty!! Jeszcze raz dziękuję za świetne szkolenie i zapał zarówno prowadzącego szkolenie jak i jego uczestników. Teraz do pracy!!”

Kasia

“Rafał, kiedy namówiłeś mnie na udział w warsztacie, miałem w sobie ogromną ciekawość. Miałem też pewne wyobrażenia odnośnie tego, co może się na takim warsztacie wydarzyć. Po tych dwóch intensywnych i pełnych doświadczania nowości oraz odkrywania kart z zupełnie nowej talii dniach, wiem jedno. Warto czasem po prostu podążać, niekoniecznie nastawiając się na konkretne „coś”. Dziękuję, że mogłem być częścią pierwszej odsłony tak wartościowego przedsięwzięcia. Dziękuję za spotkanie, za nowe możliwości i mam nadzieję, że szybko ponownie zobaczymy się w tym zacnym gronie, miłośników wygodnych foteli… Pozdrawiam wszystkich, szacun za ogrom genialnej energii, do zobaczenia.”

Kacper

“Dziękuję za to, że dzięki Wam mogłem doświadczyć czegoś dla mnie zupełnie nowego i tak bardzo zaskakującego. Podróż w czasie wywołała we mnie ogromne emocje, nie spodziewałem się tego … No i chapeau bas za organizację tego wydarzenia – dla mnie było po prostu perfekcyjne, pomyśleliście o najmniejszych szczegółach.”

Adam

“Myślę, że nie napiszę nic odkrywczego biorąc pd uwagę posty moich poprzedników, jednak nie mogę się powstrzymać żeby nie podziękować Ci Rafał za podróż w nieznane którą mnie zabrałeś, za emocje jakich doświadczyłam – czasami zaskakujące i solidną dawkę wiedzy. Stworzyliście wspaniałą atmosferę. Cieszę się również z tego, że mogłam poznać nowych fantastycznych ludzi, ciekawych siebie. Jestem przekonana, że niejednokrotnie się jeszcze spotkam.”

Maria

“Dziękuje Rafał! Za wczoraj, za dziś i za to co przede mną… Dziękuję, ze pomogłeś odkryć TO, co było gdzieś ukryte, bedac jednocześnie tak ważnym. Przeżyłam niesamowita przygodę i podroż przez zakamarki samej siebie i swego umysłu, poznając jeszcze lepiej swoje JA. Teraz nic już nie będzie takie same… Ogrom pozytywnej energii, moc wiedzy i technik. Fantastyczni ludzie i klimat spotkania… Po prostu BAJKA!!! Wszystko dopięte na ostatni guzik, dopracowany najmniejszy szczegół. Oleńko- ukłony w Twoja stronę!!! I ta cudowna niespodzianka na zakończenie – nowe „życie” w doniczce które mamy pielęgnować, mój symbol i talizman…. Rafał- jesteś moim MISTRZEM! Po wsze czasy! DZIĘKUJĘ…”

Ewa

“Super hiper fajne szkolenie z dużą dawką praktycznej i praktycznej wiedzy 🙂 nauczyłam się bez tabletek usuwać migrenę czy niestrawność żołądka. Teraz samodzielnie motywuje się do porannych ćwiczeń i nauki angielskiego. Czad”

Emila

“Na kurs trafiłam po tym jak sama skorzystałam z hipnoterapii. Postawiła mnie na nogi całkowicie, po tym jak przeszłam załamanie nerwowe i straciłam chęci do życia. Całkowicie rozumiem ludzi, którzy nie do końca wierzą w hipnoterapię,też podchodziłam do tego sceptycznie,ale moja ciekawość i chęć zmiany swojego dotychczasowego życia były silniejsze.Teraz już wiem,że wiedza jaką zdobyłam na tym kursie przesterowała moją głowę na całkiem inne myślenie. Moje życie odwróciło się o 180 stopni,moje problemy prysły jak bańka mydlana,tak po prostu. Stwierdziłam, że jeśli mi pomogło, to dlaczego nie pomagać innym ludziom, równie potrzebującym. Warto dowiedzieć się gdzie tak naprawdę leży źródło naszych problemów,lęków i innych dolegliwości. Niesamowite dla mnie jest,jak wiele zależy od nas samych i naszych myśli. Dziś wiem, że to była najlepsza decyzja w moim życiu. Zamierzam wykorzystać tą wiedzę i szerzyć ją dalej, pomagając ludziom. Marek,Rafał dziękuję Wam za wszystko”

Edyta

“Szkolenie pozytywnie zaskakujące.Atmosfera swobodna i miła. Ćwiczenia super. Polecam.”

Monika

“Wspaniały fachowiec i człowiek. Najwyższa jakość w dobrej cenie. Duża wiedza i umiejętności, nieopisana pomoc dla wielu ludzi. Do tego wspaniały nauczyciel 🙂 Polecam wszystkim skorzystać z usług Rafała, zarówno jako klient szukający pomocy w życiu prywatnym jak i jako człowiek szukający wiedzy. Można się od niego bardzo wiele nauczyć, a potem wspaniale wykorzystać zdobyte umiejętności do pomagania sobie i innym :)”

Beata

“Witam jestem już po 50 i dopiero teraz stawiam kroki w rozwoju osobistym. Na szkolenie trafiłam po bardzo dobrych opiniach znajomych. Tak bardzo mi się podobały ćwiczenia że na następną edycję zabrałam męża a na kolejną córki. Jednym słowem czad! Rafał dziękuję za profesjonalizm i poczucie humoru za ogromną dawkę przydatnej wiedzy .... jesteś prawdziwym Mistrzem!!! Serdecznie dziękujemy za cudownie spędzony czas!!!”

Elżbieta

“Quote text here”

Quote author

Zajęcia prowadzone będą w formie dostosowanej do potrzeb uczestników, wszystko dokładnie pokażę Ci, krok po kroku; kładę nacisk na praktykę i ćwiczenia. Wszystkich procesów doświadczysz na sobie. Przez cały czas trwania kursu będziesz pod moim fachowym okiem.
Będzie to głęboka podróż do niedostępnych do tej pory obszarów podświadomości Twojej i innych osób.

Kurs zwieńczony zostanie otrzymaniem certyfikatu ukończenia kursu hipnozy i hipnoterapii i trzech dodatkowych… ale to już ujawniam tylko uczestnikom.

Od razu po ukończeniu kursu, możesz rozpocząć indywidualną praktykę jako hipnoterapeuta.

TERMINY:

Trójmiasto Edycja Jesień 2023
07-08.10.2023 – I Zjazd
14-15.10.2023 – II Zjazd
28-29.10.2023 – III Zjazd
18-19.11.2023 – IV Zjazd
25-26.11.2023 – V Zjazd
09-10.12.2023 – VI Zjazd

Godziny zajęć:
soboty 10.00-20.00
niedziele 10.00-16.00

Miejsce: Hotel Różany Gaj w Gdyni (sala na pierwszym piętrze)

Trójmiasto Edycja Wiosna 2024
10-11.02.2024 – I Zjazd
24-25.02.2024 – II Zjazd
09-10.03.2024 – III Zjazd
23-24.03.2024 – IV Zjazd
06-07.04.2024 – V Zjazd
20-21.04.2024 – VI Zjazd

Godziny zajęć:
soboty 10.00-20.00
niedziele 10.00-16.00

Ze względu na charakter kursu liczba uczestników ograniczona!

Trener prowadzący:
Rafał Foss (www.sempergo.pl)

Być może zacząłeś odczuwać to narastające uczucie fascynacji zaczynające się gdzieś w Twoim ciele na samą myśl o tym co Cię czeka.

A ile to wszystko będzie kosztować? Kurs nie jest tani, ale warto czasami zrobić coś dla siebie. Poza tym, dla tych którzy planują prowadzenie gabinetu hipnoterapii – stawki za wizytę zaczynają się od kilkuset złotych. Twoja inwestycja w kurs to 9770 zł/osoba.

Rezerwacją miejsca i gwarancją udziału jest wpłata zaliczki 1000 zł. W treści przelewu podaj edycję kursu Kliknij aby wpłacić zaliczkę

Dodatkowe informacje:
tel.: 662-237-772
mail: rafal.foss@sempergo.pl

Nr konta: 92 1050 1764 1000 0090 7231 0429

Cena obejmuje:
Niemal 100 godzin (ponad 80 godzin w przypadku wersji on-line) intensywnego kursu prowadzonego przez Rafała Foss –  trenera hipnoterapii, praktyka, zawodowego hipnoterapeutę;
Bogate i obszerne materiały szkoleniowe;
Gotowe skrypty sesji terapeutycznych;
Certyfikat ukończenia kursu (+ trzy dodatkowe certyfikaty);
Wsparcie po ukończeniu kursu;
Fantastyczną atmosferę.

Rezerwacja i informacje:
tel.: 662-237-772
mail: rafal.foss@sempergo.pl