Kurs Hipnozy i Hipnoterapii online

Kurs HIPNOZY i HIPNOTERAPII całkowicie w formie zajęć ON-Line na żywo!

Wygląda na to, że ta wiedza dotąd zarezerwowana dla nielicznych, może być Twoja!

Uwaga! Pozostaw tę stronę otwartą, gdy zamkniesz, nie będziesz już mieć do niej dostępu. Wykorzystaj szansę

9 dni, 3 weekendy

Zastanawiałeś się kiedyś jakby to było móc zmienić swoją przeszłość, teraźniejszość a nawet przyszłość? A następnie pomóc w tym samym innym ludziom?
Poznaj tajniki hipnozy. Najbardziej zaawansowane metody zmiany “programów” podświadomości. Opanuj wiedzę, do tej pory pilnie strzeżoną zarezerwowaną tylko dla nielicznych. Być może nawet nie jesteś w stanie sobie wyobrazić, czego możesz dokonać z umysłem własnym oraz innych ludzi.

Jeśli chcesz, możesz rozpocząć nową ścieżkę zawodową. Zostań wykwalifikowanym, profesjonalnym, certyfikowanym hipnoterapeutą!

Od Ciebie zależy, czy zostaniesz geniuszem w dziedzinie umysłu!

To niezwykły kurs. Kurs na którym zdobędziesz praktyczną wiedzę na temat terapeutycznego zastosowania hipnozy, dzięki której będziesz mógł pomóc sobie i innym w takich obszarach jak:
– wszelkiego rodzaju uzależnienia (papierosy, alkohol, narkotyki, internet, hazard i inne)
– zaburzenia odżywiania (bulimia, anoreksja)
– nadwaga
– kompulsje
– stany depresyjne
– traumy
– wspomaganie procesów zdrowotnych
– negatywne emocje
– fobie i lęki
– usuwanie nie pożądanych wspomnień z przeszłości
– kreowanie własnej przyszłości
– wyzwalanie pożądanych stanów emocjonalnych i zasobów
– i wiele innych

A to wszystko w trakcie intensywnego kursu on-line na żywo, prowadzonego przez praktyka, hipnoterapeutę, mającego kilkuletnie doświadczenie i pomoc kilkuset osobom.

Oto czego się dowiesz i nauczysz

– podstawy hipnozy
– testy podatności
– kilkanaście metod wprowadzania w trans
– szybkie i błyskawiczne (zajmujące kilka sekund) metody indukowania transu
– lingwistyczne wprowadzanie w trans
– Model Miltona
– komunikacja wielopoziomowa
– błyskawiczne usuwanie fobii
– praca z linią czasu
– time distorsion czyli spowolnienie lub przyspieszenie subiektywnego odczuwania czasu
– praca z częściami
– podstawy energetycznego wpływu na odległość
– hipnoterapia z dziećmi
– elementy hipnozy scenicznej
– autohipnoza
– kotwice transu hipnotycznego
– hipnoza konwersacyjna
– jak wprowadzić kogoś w trans na otwartych oczach
– nawiążesz kontakt z podświadomością klienta oraz własną
– poznasz sposoby wywoływania sygnałów ideomotorycznych
– nauczysz się wykonywać regresję wiekową, pokoleniową oraz wcieleniową
– i wiele innych
Otrzymasz dokładne skrypty i wytyczne jak przeprowadzać rozmowę wstępną, jak ma wyglądać sesja terapeutyczna. Otrzymasz mnóstwo narzędzi do pracy nad sobą i pomocy innym.

Wielokrotnie zostaniesz wprowadzony w trans przeze mnie oraz pozostałych uczestników. Poznasz metody i techniki o wysokim stopniu zaawansowania. Wszystko czego uczę zostało przeze mnie sprawdzone podczas terapii w gabinecie z osobami, którym skutecznie pomogłem rozwiązać ich problemy.

 

Przeczytaj opinie innych uczestników:

“Rafał, bardzo dziękuję za wspaniale szkolenie w cieplej, życzliwej i pełnej szacunku atmosferze. Dopracowaliście wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Jestem pod ogromnym wrażeniem nastroju, jaki stworzyliście i jaki całej – fantastycznej zresztą – grupie do końca towarzyszył. Pozdrawiam Was serdecznie i do miłego zobaczenia!”

Krysia

“ Mnie nie pozostaje nic innego jak gorąco podziękować za to szkolenie. Nauczyłam się bardzo dużo. Rafał potrafisz przekazać wiedzę. Wykazałeś się ogromnym profesjonalizmem. Masa praktycznych wiadomości. Zrobiłeś kawał dobrej roboty!! Jeszcze raz dziękuję za świetne szkolenie i zapał zarówno prowadzącego szkolenie jak i jego uczestników. Teraz do pracy!!”

Kasia

“Rafał, kiedy namówiłeś mnie na udział w warsztacie, miałem w sobie ogromną ciekawość. Miałem też pewne wyobrażenia odnośnie tego, co może się na takim warsztacie wydarzyć. Po tych dwóch intensywnych i pełnych doświadczania nowości oraz odkrywania kart z zupełnie nowej talii dniach, wiem jedno. Warto czasem po prostu podążać, niekoniecznie nastawiając się na konkretne „coś”. Dziękuję, że mogłem być częścią pierwszej odsłony tak wartościowego przedsięwzięcia. Dziękuję za spotkanie, za nowe możliwości i mam nadzieję, że szybko ponownie zobaczymy się w tym zacnym gronie, miłośników wygodnych foteli… Pozdrawiam wszystkich, szacun za ogrom genialnej energii, do zobaczenia.”

Kacper

“Dziękuję za to, że dzięki Wam mogłem doświadczyć czegoś dla mnie zupełnie nowego i tak bardzo zaskakującego. Podróż w czasie wywołała we mnie ogromne emocje, nie spodziewałem się tego … No i chapeau bas za organizację tego wydarzenia – dla mnie było po prostu perfekcyjne, pomyśleliście o najmniejszych szczegółach.”

Adam

“Myślę, że nie napiszę nic odkrywczego biorąc pd uwagę posty moich poprzedników, jednak nie mogę się powstrzymać żeby nie podziękować Ci Rafał za podróż w nieznane którą mnie zabrałeś, za emocje jakich doświadczyłam – czasami zaskakujące i solidną dawkę wiedzy. Stworzyliście wspaniałą atmosferę. Cieszę się również z tego, że mogłam poznać nowych fantastycznych ludzi, ciekawych siebie. Jestem przekonana, że niejednokrotnie się jeszcze spotkam.”

Maria

“Dziękuje Rafał! Za wczoraj, za dziś i za to co przede mną… Dziękuję, ze pomogłeś odkryć TO, co było gdzieś ukryte, bedac jednocześnie tak ważnym. Przeżyłam niesamowita przygodę i podroż przez zakamarki samej siebie i swego umysłu, poznając jeszcze lepiej swoje JA. Teraz nic już nie będzie takie same… Ogrom pozytywnej energii, moc wiedzy i technik. Fantastyczni ludzie i klimat spotkania… Po prostu BAJKA!!! Wszystko dopięte na ostatni guzik, dopracowany najmniejszy szczegół. Oleńko- ukłony w Twoja stronę!!! I ta cudowna niespodzianka na zakończenie – nowe „życie” w doniczce które mamy pielęgnować, mój symbol i talizman…. Rafał- jesteś moim MISTRZEM! Po wsze czasy! DZIĘKUJĘ…”

Ewa

“Super hiper fajne szkolenie z dużą dawką praktycznej i praktycznej wiedzy 🙂 nauczyłam się bez tabletek usuwać migrenę czy niestrawność żołądka. Teraz samodzielnie motywuje się do porannych ćwiczeń i nauki angielskiego. Czad”

Emila

“Na kurs trafiłam po tym jak sama skorzystałam z hipnoterapii. Postawiła mnie na nogi całkowicie, po tym jak przeszłam załamanie nerwowe i straciłam chęci do życia. Całkowicie rozumiem ludzi, którzy nie do końca wierzą w hipnoterapię,też podchodziłam do tego sceptycznie,ale moja ciekawość i chęć zmiany swojego dotychczasowego życia były silniejsze.Teraz już wiem,że wiedza jaką zdobyłam na tym kursie przesterowała moją głowę na całkiem inne myślenie. Moje życie odwróciło się o 180 stopni,moje problemy prysły jak bańka mydlana,tak po prostu. Stwierdziłam, że jeśli mi pomogło, to dlaczego nie pomagać innym ludziom, równie potrzebującym. Warto dowiedzieć się gdzie tak naprawdę leży źródło naszych problemów,lęków i innych dolegliwości. Niesamowite dla mnie jest,jak wiele zależy od nas samych i naszych myśli. Dziś wiem, że to była najlepsza decyzja w moim życiu. Zamierzam wykorzystać tą wiedzę i szerzyć ją dalej, pomagając ludziom. Marek,Rafał dziękuję Wam za wszystko”

Edyta

“Szkolenie pozytywnie zaskakujące.Atmosfera swobodna i miła. Ćwiczenia super. Polecam.”

Monika

“Wspaniały fachowiec i człowiek. Najwyższa jakość w dobrej cenie. Duża wiedza i umiejętności, nieopisana pomoc dla wielu ludzi. Do tego wspaniały nauczyciel 🙂 Polecam wszystkim skorzystać z usług Rafała, zarówno jako klient szukający pomocy w życiu prywatnym jak i jako człowiek szukający wiedzy. Można się od niego bardzo wiele nauczyć, a potem wspaniale wykorzystać zdobyte umiejętności do pomagania sobie i innym :)”

Beata

“Witam jestem już po 50 i dopiero teraz stawiam kroki w rozwoju osobistym. Na szkolenie trafiłam po bardzo dobrych opiniach znajomych. Tak bardzo mi się podobały ćwiczenia że na następną edycję zabrałam męża a na kolejną córki. Jednym słowem czad! Rafał dziękuję za profesjonalizm i poczucie humoru za ogromną dawkę przydatnej wiedzy .... jesteś prawdziwym Mistrzem!!! Serdecznie dziękujemy za cudownie spędzony czas!!!”

Elżbieta

“Quote text here”

Quote author

Zajęcia prowadzone będą w formie dostosowanej do uczestników, wszystko dokładnie pokażę Ci, krok po kroku; kładę nacisk na praktykę i ćwiczenia. Wszystkich procesów doświadczysz na sobie. Przez cały czas trwania kursu będziesz pod moim fachowym okiem.
Będzie to głęboka podróż do niedostępnych do tej pory obszarów podświadomości Twojej i innych osób.

Kurs zwieńczony zostanie otrzymaniem certyfikatu ukończenia kursu hipnozy i hipnoterapii i dwóch dodatkowych… ale to już ujawniam tylko uczestnikom

Terminy zajęc kursu on-line:

 

20-22 listopada 2020 – I Zjazd
04-06 grudnia 2020- II Zjazd
18-20 grudnia – III Zjazd

Trener prowadzący:
Rafał Foss (www.sempergo.pl)

 

Zajęcia będą się odbywać w godzinach:

Piątek 16.00 – 20.00
Sobota 10.00 – 20.00
Niedziela 10.00 – 18.00

 

Być może zacząłeś odczuwać to narastające uczucie fascynacji zaczynające się gdzieś w Twoim ciele na samą myśl o tym co Cię czeka.

A ile to wszystko będzie kosztować? Twoja inwestycja w kurs to 6770 zł/osoba.

Rezerwacja i informacje:
tel.: 662-237-772
mail: rafal.foss@sempergo.pl

 

 

Cena obejmuje:
Niemal 70 godzin intensywnego kursu prowadzonego przez Rafała Foss –  trenera hipnoterapii, praktyka, zawodowego hipnoterapeutę;
Bogate i obszerne materiały szkoleniowe;
Gotowe skrypty sesji terapeutycznych;
Certyfikat ukończenia kursu (+ dwa dodatkowe certyfikaty);
Wsparcie po ukończeniu kursu;
Fantastyczną atmosferę.

 

Rezerwacja i informacje:
tel.: 662-237-772
mail: rafal.foss@sempergo.pl