Hipnoterapia

 

Głównym założeniem procesu przeprowadzanych przeze mnie zmian jest to, że zmiany zachowań ludzkich następują w sferze nieświadomości. A najlepszą metodą dotarcia do tej części umysłu jest hipnoza.

Hipnoza to stan głębokiej relaksacji w trakcie którego podświadomość jest podatna na wszelkiego rodzaju sugestie. W hipnozie masz cały czas kontrolę nad tym co się dzieje i nie zrobisz nic, co nie jest zgodne z Twoim systemem przekonań. Ten stan świadomości można wykorzystać aby poradzić sobie z niechcianymi nawykami, uzależnieniami, uzdrowić się. Hipnoza jest o wiele skuteczniejszym sposobem zmiany w porównaniu do zmian wprowadzanych tylko siłą woli gdyż działa na głębszym poziomie umysłu.

Dlaczego hipnoterapia jest bezpieczna:

TAK. To naturalny stan umysłu, charakteryzujący się podwyższoną podatnością na sugestię. Jest to stan, zbliżony do tego, który spontanicznie osiągasz każdego dnia, podczas codziennych aktywności wykonywanych automatycznie (prowadzenie auta, czytanie książki, sprzątanie, spacer, uprawianie sportu itp.).

TAK. Podczas całego procesu hipnoterapii zachowujesz pełną świadomość tego co się dzieje i wszystko kontrolujesz.

TAK. Ponieważ proces odbywa się pod Twoją całkowitą kontrolą nie zrobisz ani nie powiesz nic, czego nie chciałbyś lub nie chciałabyś zrobić świadomie.

TAK. Bezpieczeństwo terapii to również Twój system wartości, który nie pozwoli na taką ingerencję w podświadomość, która by ten system wartości przekraczała. Nic nie stanie się wbrew Twojej woli.

Dlaczego Hipnoterapia jest Skuteczna i trwała:

  • Opiera się na pracy z podświadomością, czyli tą częścią umysłu, która jest odpowiedzialna za Twoje zachowania, nawyki, emocje, wartości. Dostęp do podświadomości zapewnia hipnoza.
  • Pozwala zniwelować wpływ przeszłości na obecne życie poprzez między innymi modyfikację wspomnień, regresję, pracę z linią czasu.
  • Umożliwia “programowanie” nowych, pożądanych zachowań.
  • Zmiana dokonuje się w przyjemnym stanie głębokiego rozluźnienia i relaksu. Dzięki temu umysł świadomy, który jest analityczny i krytyczny, nie przeszkadza i nie poddaje w wątpliwość tego co się dzieje w podświadomości.
  • Każda zmiana jest ekologiczna, to znaczy nie wpływa negatywnie na pozostałe sfery życia.

Jak długo trwa terapia?

Terapia w hipnozie, ponieważ odwołuje się do najgłębszych poziomów podświadomości i do źródeł problemów, wymaga zaledwie kilku spotkań w celu całkowitego rozwiązania problemu.

Każdy problem wymaga indywidualnego podejścia, dlatego zapraszam do kontaktu, celem omówienia Twojej sytuacji, wątpliwości i obaw oraz ustalenia planu działania.

Co piszą o mnie klienci?

Opinie z serwisu oferteo.pl – przeczytaj

Opinie na Google Maps – przeczytaj

Opinie z serwisu trojmiasto.pl – Przeczytaj

Masz pytania? Chcesz umówić wizytę? Zadzwoń do mnie lub napisz:

tel.: 662 237 772

rafal.foss@sempergo.pl

Ciężkie przeżycia osobiste

Ciężkie przeżycia osobiste

Uzależnienia

Uzależnienia

Lęki, nerwice

Lęki, Nerwice

Fobie

Fobie

Kompulsje

Kompulsje

Kontrola wagi

Kontrola wagi

Depresje

Depresje

Vip hipnoza

Vip Hipnoza

Zdrowie

Zdrowie

Sesje przełamania

Sesje Przełamania

Inne problemy

Inne Problemy

Wypalenie zawodowe

Wypalenie Zawodowe