Gabinet Hipnozy i Hipnoterapii Rafał Foss

Jak zostać hipnoterapeutą?

Aktualnie nauka jest tak rozpowszechniona, że wiele miejsc oferuje kursy i szkolenia, których ukończenie umożliwia uzyskanie dyplomu potwierdzającego kwalifikacje do wykonywania zawodu hipnoterapeuty. Niemniej jednak niekoniecznie można podczas nich uzyskać odpowiednią wiedzę i doświadczenie oraz właściwe kompetencje do poprawnego i profesjonalnego wykorzystania poszczególnych technik hipnozy i hipnoterapii. Istnieją jednak miejsca, w których rzetelnie kształci się osoby zainteresowane hipnozą i hipnoterapią, które chcą związać z tą dziedziną swoją przyszłość zawodową.

Jak mogę zostać hipnoterapeutą?

Kursy i szkolenia w szkole hipnozy i hipnoterapii stworzone zostały z myślą o osobach, które chcą zostać wykwalifikowanymi, profesjonalnymi i certyfikowanymi hipnoterapeutami. Część kursantów to osoby początkujące, nieposiadające żadnej wiedzy związanej z hipnozą. Cały proces, aby był skuteczny, powinien być rozłożony w czasie – opanowanie, a następnie wprowadzenie pewnych czynności i ich praktyczne wykorzystanie wymaga nie tylko zaangażowania i wysiłku, ale i czasu.

Podczas kursu kursanci zdobywają zarówno teoretyczną, jak i praktyczną wiedzę na temat terapeutycznego zastosowania hipnozy. Ponadto, im wyższy stopień zaawansowania, tym szersze spektrum pracy hipnoterapią i tym większy zakres rozwiązywania skomplikowanych problemów. Dlatego właśnie podczas kursu szkoli się od podstaw aż do poziomu terapeuty, a w trakcie szkoleń omawiane są podstawowe oraz bardziej zaawansowane zagadnienia.

Szkoła hipnozy i hipnoterapii

Szkolenie to niemalże sto godzin intensywnych zajęć prowadzonych przez praktyka hipnoterapeutę, posiadającego 10-letnie doświadczenie w zawodzie. Podczas kursu na hipnoterapeutę przedstawione zostają różnorodne, czasami autorskie techniki.

Podczas szkolenia kursanci otrzymują także obszerne materiały szkoleniowe, a nawet gotowe skrypty sesji terapeutycznych. Absolwenci otrzymują również certyfikat ukończenia kursu, a po zakończeniu szkolenia absolwenci mogą liczyć również na wsparcie.

Masz pytania?
Informacje i rezerwacja terminów

Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na Twoje pytania
i pomóc Ci znaleźć odpowiednią ścieżkę

Skontaktuj się z nami

Wysyłając wiadomość akceptujesz politykę strony
© 2023 Projekt strony internetowej wykonany przez: az.pl